Reidar Aulie oljemålning

206902

AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): Resesällskap utanför lanthandel, signerad och daterad Aulie -48, olja på duk, 76x61 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Reidar Aulie oljemålning

Budhistorik (11 bud)
942041
16 500
942078
16 000
942041
15 500
942068
15 000
942041
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 581 EUR, 1 856 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.