Broderi Kina

206890

BRODERI, 1900-tal, delvis siden, Kina, dekor av drakar, 95x140 cm

Smärre skador, fläckar

Orientaliskt, Konsthantverk, Mattor/Textilier

Rum 14

Broderi Kina

Budhistorik (47 bud)
942141
5 600
942140
5 400
942139
5 200
942137
5 000
942133
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.