Jerry Anderson olja

206887

ANDERSON, Jerry (1900/2000): Landskap, signerad Jerry Anderson, olja på duk, 75x100 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Jerry Anderson olja

Budhistorik (3 bud)

948490
940864
936347

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.