Olovson och Arnesson 2 grafiska blad

206867

GRAFISKA BLAD, 2 st., Peter Arnesson (född 1957): Porträtt, etsning, signerad H.C., 28x20 cm. Gudmar Olovson (född 1936): Par, signerad och numrerad 136/300, litografi, 45x25 cm

Kundcenter

Budhistorik (18 bud)
946960
1 300
947280
946960
947263
946960
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.