Matbord

206814

MATBORD, rokokostil, betsat, 1900-tal, höjd 80, diameter 130 cm

Ytskador

Rum 8

Matbord

Budhistorik (3 bud)

941764
550
937875
500
931498

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.