Byrå

206808

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, höjd 71, 89x44 cm, nyckel finns

Ytskador

Rum 2

Byrå

Budhistorik (5 bud)
942030
1 300
934355
933024
934353
933024

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.