Evald Kallstenius oljemålning

206806

KALLSTENIUS, Evald (1898-1957): Gran i månsken, signerad och otydligt daterad Evald Kallstenius, olja på duk, 65x80 cm

Färgbortfall

Konst

Rum 2

Evald Kallstenius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

942360
941200

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.