Etagebord

206804

ETAGEBORD med låda i sargen, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, infällt schackbräde i keramik, höjd 83, 47x46 cm

Slitage, dekordel saknas

Rum 3

Etagebord

Budhistorik (28 bud)
941935
941928
941929
941928
1 800
941917
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.