Johan Briedé oljemålning

206797

BRIEDÉ, Johan (1885-1980): Kustmotiv, signerad och daterad Bridé 1950, olja på pannå, 24,5x33 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Johan Briedé oljemålning

Budhistorik

2013-10-02 kl 18:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.