Kabinettskåp 1800-tal

206777

KABINETTSKÅP, 1800-talets andra hälft, ek, med intarsia, höjd 50, 26x38 cm, nycklar finns

Spirckor, fanérskador

Rum 3

Kabinettskåp 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
942199
937369
1 900
937192
1 800
936561
1 700
936561

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.