Bengt Lindström litografier

206765

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (4) Figurkompositioner, signerade, färglitografier, 26x24 - 35x25 cm; med dedikation

1 med trasigt glas, gulnader

Fack 13

Bengt Lindström litografier

Budhistorik (6 bud)
942159
550
942134
500
940586
450
940583
939570

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.