Spegel och konsolbord 1800-talets andra hälft

206763

SPEGEL, KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor o pastellage, fasettslipat glas, förgyllda, skiva i imitationsmåleri, spegelns mått 177x75 cm

Speglar, Möbler

Rum 12

Budhistorik (9 bud)
941530
5 200
942380
5 000
941530
3 400
935991
3 200
935991

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.