Bengt Åberg litografier

206758

ÅBERG, Bengt (född 1941): (3) Kompositioner, signerade och delvis numrerade Bengt Åberg, färglitografier, bladmått 76x57-95x63 cm

Prislappar

Rum 9

Bengt Åberg litografier

Budhistorik (2 bud)

938714
934605

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.