Byrå 1800-tal

206742

BYRÅ, 1800-talets första hälft, översta lådan med utfällbar rakspegel, mahognyfaner, höjd 91, 72x46 cm

Nycklar saknas, skador, 1 nyckelbricka saknas

Rum 12

Byrå 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
941968
941977
941968
1 900
941966
1 800
941963
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.