MW Svanberg grafiskt blad

206735

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition med kvinnofigur, signerad och numrerad Max Walters 157/235, grafiskt blad, 52x40 cm

Fack 9

MW Svanberg grafiskt blad

Budhistorik (1 bud)

942195
2013-10-02 16:22:32

2013-10-02 kl 17:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.