Ulf Rollof akvarell

206705

ROLLOF, Ulf (född 1961): "Callender Drawings", signerad och daterad 263A 14/12/99 Rollof 99, akvarell, bladstorlek 41x59 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Ulf Rollof akvarell

Budhistorik (13 bud)
942388
1 900
942378
1 800
942377
1 700
942371
1 600
942376
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.