Gunnar Greiber olja

206693

GREIBER, Gunnar (född 1919): "Ett sommaräventyr", signerad Greiber, olja på pannå, 28,5x29 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Gunnar Greiber olja

Budhistorik (8 bud)
943588
943445
940966
940966
950
938413
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.