Jacob Dahlgren litografier

206689

DAHLGREN, Jacob (född 1970): 3 st, kompositioner, signerade, ea, litografier, varierande mått; oramade

Rum 9

Jacob Dahlgren litografier

Budhistorik (2 bud)

933937
933936
950

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.