Madeleine Pyk olja Motiv från Mosebacke

206666

PYK, Madeleine (född 1934): "Mosse" (Mosebacke), signerad M Pyk, olja på duk, 30x44 cm

Konst, Måleri

Monter 13

Budhistorik (29 bud)
946483
9 400
946477
9 200
946470
9 000
946475
9 000
946470
8 800

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.