Gunnar Mauritz Widforss akvarell

206661

WIDFORSS, Gunnar Mauritz (1879-1934): Motiv från Storlien, signerad och daterad Widfors 1919, etikett a tergo "Inköpt av konstnären 1919", akvarell, 22x42 cm

Fläck

Konst, Måleri

Monter 3

Budhistorik (8 bud)
940029
940024
2 600
940023
2 400
940022
940021

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.