Sängbord 1 par

206598

SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, bemålade, beslag i mässing, höjd 71, 63x35 cm

Slitage

Rum 1

Sängbord 1 par

Budhistorik (8 bud)
940925
940000
936532
935932
650
935384
600

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.