August Jernberg gouache

206595

JERNBERG, August (1826-1896): Allmogeinteriör, gouache, signerad A. Jernberg, ca 24x38 cm

Slitage, kanter med smärre skador, smärre pappersförlust

Konst, Måleri

Rum 1

August Jernberg gouache

Budhistorik (2 bud)

936739
933953

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.