Sängbord 1 par byrå

206591

SÄNGBORD, 1 par, vitlackerade, draghandtag i mässing, sannolikt NK 1970-tal, höjd 61, 42x51 cm, BYRÅ, höjd 61, 42x100 cm

Smärre ytslitage, tryckskada

Rum 11

Sängbord 1 par byrå

Budhistorik (31 bud)
940920
5 800
940933
5 600
940920
5 400
940913
5 200
940908
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.