Bo Örn oljemålning

206575

ÖRN, Bo (född 1949): Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk, ca 46x55 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Bo Örn oljemålning

Budhistorik (5 bud)
939988
500
939977
450
939987
939977
930424

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.