Bo Örn oljemålning

206574

ÖRN, Bo (född 1949): Vision av kosmos II, signerad Bo Örn, olja på duk, ca 47x55 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Bo Örn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
941067
600
940892
550
940820
500
940890
500
940820

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.