Matservis Rörstrand "Lord"

206511

MATSERVIS, 42 dlr, Rörstrand modell "Lord", 1950/60-tal, bestående av: 9 mattallrikar, 9 tallrikar, 9 djupa, 9 assietter, 4 uppläggningsfat, såsskål, kanna

En assiett med mindre nagg

Keramik/Porslin

Monter 2

Matservis Rörstrand

Budhistorik (16 bud)
939699
1 600
933817
939698
1 400
933817
1 300
933782

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.