Pierre Olofsson färglitografi

206495

OLOFSSON, Pierre (1921-1966): Komposition, signerad Olofsson 49.54, färglitografi, 38x57 cm

Fack 4

Pierre Olofsson färglitografi

Budhistorik (18 bud)
940158
1 900
939472
1 800
940156
1 700
939472
939829

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.