Glasskulptur

206493

SKULPTUR, Vicke Lindstrand, Kosta 1960-70-tal, i form av isblock med eskimå, signerad KOSTA 10 D V.LINDSTRAND/, höjd 32 cm

Glas, Konstglas

Rum 4

Glasskulptur

Budhistorik (5 bud)
940671
1 600
936548
934010
650
931741
600
930379

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.