Spelbord

206462

SPELBORD, 1 par, nyrokoko, valnötsfanér, höjd 77, 85x43 cm

fläckar, fanérskador, lagningar

Rum 12

Spelbord

Budhistorik (4 bud)

942631
750
934491
700
934146
500
931506

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.