Philip von Schantz färglitografi

206461

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Grep, signerad och daterade v Schantz -79, PT, färglitografi, 51x40 cm

Fack 4

Budhistorik (35 bud)
937260
3 400
937208
3 200
935826
937206
2 800
935826
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.