Peter Dahl färglitografi

206439

DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör signerad och daterad Peter Dahl -73, 13/260, färglitografi, 51x78 cm

Fack 3

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (13 bud)
940906
940777
950
940750
900
939961
850
930078

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.