Skänkskåp 1900-talets början

206424

SKÄNKSKÅP, 1900-talets början, bemålat, höjd 222, 92x56 cm

Smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 14

Skänkskåp 1900-talets början

Budhistorik (23 bud)
940384
1 600
939868
939739
1 400
939867
1 400
939739
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.