Soffa Louis XVI-stil

206417

SOFFA, Louis XVI-stil, skuren dekor, spår av förgyllning, längd 142 cm

Lagningar, skador, saknar klädsel

Rum 11

Soffa Louis XVI-stil

Budhistorik (15 bud)
940406
3 600
940624
3 400
940406
3 200
939337
939337
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.