Stilleben oljemålning

206413

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, monogramsignerad och daterad LL -53, olja på duk, 74x92 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Stilleben oljemålning

Budhistorik (1 bud)

930397
2013-09-24 14:56:58

2013-10-01 kl 15:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.