Uno Vallman oljemålning

206411

VALLMAN, Uno (1913-2004): Figurkomposition, signerad och daterad Uno Vallman, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
939295
3 600
930148
930147
2 600
930146
930144

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.