Oidentifierad konstnär oljemålning

206410

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, sittande yngling, olja på duk, otydligt signerad, 40x32 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Budhistorik (5 bud)
939884
450
932429
939883
932429
930238

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.