Annika Larsson, fotografi

206409

LARSSON, Annika (född 1972): Utan titel (Poliisi) 2002, signerad på baksidan Annika Larsson. Edition 3/3., cibachrome monterat på aluminium, 75x100 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

Konst, Fotografi

Rum 4

Annika Larsson, fotografi

Budhistorik (14 bud)
940784
940781
3 800
940778
3 600
940776
3 400
940774

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.