Christian Björn Larsen oljemålning

206405

LARSEN, Christian Björn (1931-1993): "Förtroende", sign och daterad Chr Björn Larsen 72, olja på pannå, 46x35 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Budhistorik (5 bud)
939649
450
934118
937050
934118
932390

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.