Maria Hillfon färglitografi

206402

HILLFON, Maria (född 1945): Liljor, signerad 164/200, färglitografi, 26x22 cm

Fack 11

Maria Hillfon färglitografi

Budhistorik (10 bud)
939797
700
939292
650
939794
600
939292
550
939245
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.