Sideboard 1800-tal England

206366

SIDEBOARD, 1800-tal, regencystil, England, bl a mahognyfanér, höjd 94, 157x65 cm, nyckel medföljer

Skiva med spricka, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 9

Sideboard 1800-tal England

Budhistorik (1 bud)

936801
2013-09-29 04:57:13

2013-10-06 kl 20:36
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.