Medaljong/fotogömma

206345

MEDALJONG/ FOTOGÖMMA, 1800-tal, miniatyrmålning på ben i ram av förgylld metall, baksida med fotogömma med fasettslipat glas, höjd ca 6 cm

Guld/Smycken

Kundcenter

Medaljong/fotogömma

Budhistorik (3 bud)

943002
931586
931477

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.