Orientmatta Senneh antik

206331

ORIENTMATTA, antik, Senneh, ca 76x52 cm

Slitage, smärre skador, äldre lagningar

Mattor/Textilier

Rum 9

Orientmatta Senneh antik

Budhistorik (1 bud)

931324
2013-09-25 06:48:37

2013-10-02 kl 19:33
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.