Tubkikare

206217

TUBKIKARE, 1800-tal, delvis läderklädd förnicklad mässing, två utdragbara tuber, signerad H. Hughes & Son, London, märkt 404A/2243 samt 104 under krona, längd 80-107 cm

Nautica/Technica

Rum 14

Tubkikare

Budhistorik (11 bud)
963222
963221
1 400
963219
1 300
963218
963217
950

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.