K Ekdahl-Askim oljemålning

205951

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Idyll, signerad K Ekdahl, olja på pannå, 39x49 cm

Konst, Måleri

Fack 13

K Ekdahl-Askim oljemålning

Budhistorik (1 bud)

940768
2013-10-01 20:23:45

2013-10-04 kl 15:55
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.