K Ekdahl-Askim oljemålning

205943

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Sädesfälten, signerad och daterad K Ekdahl -90, olja på pannå, 60x72 cm

Konst, Måleri

Rum 2

K Ekdahl-Askim oljemålning

Budhistorik (5 bud)
942641
500
942640
450
942639
942638
940748

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.