K Ekdahl-Askim oljemålning

205938

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad K Ekdahl, olja på pannå, 49x60 cm

Konst, Måleri

Fack 4

K Ekdahl-Askim oljemålning

Budhistorik (6 bud)
942905
550
942646
500
942645
450
942644
934883

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.