K Ekdahl-Askim oljemålning

205936

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad K Ekdahl, olja på pannå, 49x60 cm

Konst, Måleri

Rum 2

K Ekdahl-Askim oljemålning

Budhistorik (12 bud)
941852
1 700
941804
1 600
935889
941803
935889
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.