Fartygsmodell bogserare

205932

FARTYGSMODELL, Transportbolagets högsjöbogserare "Frej" byggd på Finnboda Varv 1918, 1900-talets senare del, l. ö. a. 137 cm

Smärre skador

Nautica/Technica

Rum 14

Fartygsmodell bogserare

Budhistorik (6 bud)
960867
956570
955414
951683
951682

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.