Erling Gulbandsen oljemålning

205926

GULBRANDSEN, Erling (son till Olaf, född 1894), fartygsporträtt av norska lastångaren "Heimgar", signerad E Gulbrandsen Oslo, olja på pannå, 33x41 cm

Oramad

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Monter 30

Erling Gulbandsen oljemålning

Budhistorik (7 bud)
962613
1 900
957358
1 800
957358
952135
1 400
951814
1 300

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.