Tage Hedqvist oljemålning

205528

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Genom ateljén, utsikt Arild", signerad och daterad Tage Hedqvist 57, olja på duk, 135x167 cm;
PROVENIENS: Konstnärens familj,

Konst, Måleri

Rum 6

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (12 bud)
947590
8 000
947450
5 600
947380
5 400
947338
5 000
947337
4 600

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.